Adó 1%   -  Humor   -  Állatbarát   -  Sci-Fi   -  Ketrecharc   -  Buli   -  Koktélok   -  +18   -  Sterilszoba   -  Adó1.net   -  Adó 1%   -  1%infó

   
 Utazzunk! Szia Idegen!· Regisztráció 2012. máj. 18., péntek - Erik, Alexandra 

Bejelentkezés

E-mail:
Jelszó:

Regisztráció
Elfelejtettem a jelszavam

Összes tag: 5976
Legutóbbi tag: eszenyi tamás
Kedvencekhez ad!
Oldalajánló!

Szavazás

Tervez nyáron nyaralást?

belföldre
európába
tengerentúlra
egzotikus helyre
nem utazom
 

Rövid Hírek

Utazás & irodalom

Vegyes

Hasznos, érdekes / fontos

Kultúrális ajánlatok

Fesztivál, koncert

Programajánló

Mikor utazzunk és hova?

Aghia Triada, Bird Cay - A világ legdrágább magánszigetei

Luxus

«Előző cikk |Véletlen cikk| Következő cikk»
Dátum: 2010. máj. 27., csütörtök - 16:14, Módosítva: 2010. máj. 27., csütörtök - 16:15
Szerkesztette: szgabor
Share/Bookmark

  nyomtat

Az Aghia Triada meglehetősen közel esik a görög fővároshoz, s minden földi jó megtalálható rajta, amit a mediterrán világ csak kínálhat, a gyümölcsfáktól az olajfa-ligetekig.

Szintén 28 millió dollárért több tengerparti ingatlanhoz is hozzájuthatunk, emellett külön épületben helyezhetjük el személyzetünket. Aghia Triada szigetén még saját temploma is lehet a boldog tulajdonosnak, aki így a világ zaját maga mögött hagyva hálálkodhat az égieknek anyagi jólétéért.

Bird Cay, Bahamák

Ez a valamivel több mint 100 hektáros sziget csupán 30 percnyi repülőútra található Nassau városától. A tulajdonos számtalan fehér homokkal borított tengerpartban, lélegzetelállító panorámában és kirándulóösvényekben lelheti örömét.

A szigeten a fő lakóhely egy két emeletes, patinás ház, saját úszómedencével. Emellett külön vendégház, és öt vízparti kunyhó áll rendelkezésre, ha a látogatókat el kellene helyezni valahol. Mindez pedig már potom 28 millió dollárért (valamivel több mint hétmilliárd forintért) megvásárolható, ami igazán baráti árnak mondható egy ilyen kis ékszerdobozért.


A rovat további cikkei

» Hydropolis, az új dubai csoda
» Desing-os üdülő a Mustaluoto szigeten
» Szocsi a szőnyeg alá söpri Dubai-t?
» Strand 200 méter magasan, a hotel tetején!
» Ferrari World Abu Dhabi
» Aghia Triada, Bird Cay - A világ legdrágább magánszigetei
» Majestic Imperator luxusvonatok Bécs és Budapest között
» Abu-Dzabi megelőzi Dubai-t!
» Top 4 Luxushajó, amelyre mindenki vágyik! Ön melyiket választja?
» Üvegből épített igluhotel a sarkkörön túl
» Dubaiban a kis-Louvre után kis-Lyon is épül
» Az arabok megint nagyot álmodtak: épül a nulla emissziós város
» Környezetbarát luxus a dzsungel közepén
» Dubailand
» India legyőzte Olaszországot

Hozzászólások:

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. A bejelentkezéshez regisztrálnod kell magad, amit itt tehetsz meg.

Képajánlat

Kilátás a szállásról
Kilátás a szállásról